Заміна батареї в iPhone XR у Кропивницькому

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Акумуляторна батарея завжди була вразливим елементом в конструкції iPhone. У цій моделі розробники збільшили її ємність, що дозволяє пристрою довше працювати без підзарядки. Однак механічні пошкодження чи втрата ємності після тривалої експлуатації впливають на ефективність пристрою. Заміна батареї - рішення, яке допоможе відновити iPhone XR максимально швидко та надійно.

Часто користувачі намагаються здійснити заміну самостійно. iPhone XR має особливу будову, яка захищає батарею від пошкоджень, а тому дістатись до неї зовсім не легко. Крім того, причиною пошкоджень можуть бути не лише явні ознаки (через падіння чи потрапляння рідини), а й перезарядка або використання несправного адаптера.

Перед початком ремонтних робіт варто провести діагностику, яка визначить справжню причину несправності. Довірте заміну батареї в iPhone XR фахівцям Ноутбук Центру - ми реанімуємо пристрій за доступною ціною!

Вартість послуги

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Заміна акб
900 грн
до 2 роб. днів

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Кропивницькому

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.