СМАРТ КАСА

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

 • СМАРТ КАСА
  POS термінал - 3 в 1
  • Платіжний термінал
  • фіскальний апарат
  • Касовий апарат

  Універсальний термінал нового покоління із сенсорним дисплеєм на Android. Приймає всі види платежів: NFC, ApplePay, GooglePay, магнітна стрічка, чіп. Працює з платіжними системами Mastercard, Visa, Prostir, American Express. Касове ПЗ, онлайн кабинет та мобільний додаток явяють потужну еко-систему для бізнесу. Кращій офлайн сервіс прийому платежів для малого та середнього бізнесу» по версії PSM AWARDS 2019

  Купити Оренда
Переваги
advantages
Система Android
Забезпечує безмежні можливості розширення функціоналу та оновлення ПЗ
advantages
Сенсорний дисплей
Великий кольоровий дисплей з можливістю відображення рекламного відео
advantages
Програмний РРО
Інноваційний фіскальний апарат, готовий до фіскалізації з моменту вступу в дію Закону №1053-1
advantages
Зв’язок 3G, 4G-LTE, LAN, Wi-Fi
Швидкий зв’язок у будь-якому місці, не потребує спеціального каналу зв'язку
advantages
Автономність 72 години
Літієвий акумулятор 6000 mAh забезпечує автономну роботу терміналу до 72 годин в режимі використання
advantages
Сканер кодів
Відображення і сканування QR та BAR кодів, прискорює роботу касира та автоматизуює процес продажу
advantages
Простий інтерфейс
Інтуітивно зрозумілий інтерфейс позбавить від необхідності навчання персоналу роботі зі Смарт Касою
advantages
Синхронизація через хмару
Під'єднайте Смарт Касу до мережі Інтернет щоб синхронізувати всі данні з онлайн кабінетом
Популярні запитання
 • icon Де можна придбати термінал Смарт Каса?
  Ви можете придбати термінал Смарт Каса на нашому інтернет сайті натиснувши кнопку купити онлайн. Також Ви можете придбати Смарт Касу в будь якого з наших авторизованих дилерів у вашому регіоні, знайдіть найближчього диллера у розділі «Партнери»
 • icon Яка гарантія на термінал Смарт Каса?
  Гарантія на Смарт Касу становить 12 місяців з моменту активації пристрою. Умови гарантійних випадків вказані у гарантійному талоні.
 • icon Чи є сервісне обслуговування в моєму регіоні?
  Ми завжди працюємо над розширенням нашої авторизованної дилерскої мережі. Ви можете перевірити наявність авторизованого сервісного партнера у вашому регіоні. Вирішення сервісних питань залежить від її складності, але в будь-якому разі це буде зроблено в найкоротші строки через систему online-обробки звернень – усі розпорядження автоматично надсилаються відповідальним спеціалістам.
 • icon Як поєднати термінал Смарт Касу з моєю касовою системою?
  Інтеграція з іншими касовими системами здійснюється по API/SDK. Для реалізації технічного підключення заповніть заявку нижче, після чого з Вами зв'яжеться наш спеціаліст.
 • icon Як швидко буде доставлена моя Смарт Каса?
  Після отримання необхідної інформації від банку-еквайєра ми в продовж 24 годин відправляємо Смарт Касу поштою на вказане вами відділеня, як правило доставка по Україні триває до 3 днів.
 • icon Чи є можливість замінити сенсорний екран в Смарт Касі?
  Так, у випадку пошкодження дислею Смарт Каси його можна замінити. Залиште заявку через систему online-обробки звернень або зверніться до найближчого партнера, для пошуку скористайтеся сторінкою «Партнери».
 • icon Навіщо мені Смарт Каса?
  Завдяки еквайрингу Ви підвищуєте середній чек та збільшуєте товарообіг приблизно на 21%, а завдяки касовому ПЗ Ви автоматизуєте продаж товарів, контролюєте роботу персоналу та отримуєте звіти та аналітику щодо ефективності ведення Вашого бізнесу.Програмний РРО збереже від штрафних санкцій зі сторони податкової інспекціЇ з моменту вступу в дію Закону №1053-1
 • icon Як підключити Смарт Касу до еквайрингу?
  Якщо у Вас вже є рахунок у банку і він вас задовольняє, оберіть банк-еквайер серед наших банків-партнерів, що підтримують збереження рахунку вашого банку, та пройдіть процедуру оформлення еквайрингу згідно умов обранного банку після чого.Якщо у вас немає рахунку оберіть будь який зручний для вас банк зі списку наших банків-партнерів та пройдіть процедуру оформлення згідно умов обраного банку.
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.