Авторизований сервісний центр

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування
 • "Ноутбук Центр" у Львові з 2007 року допомагає вирішити будь-які проблеми, що стосуються комп'ютерної техніки. Наш сервісний центр - авторизований партнер найвідоміших виробників ноутбуків. У нас можна замовити безкоштовний гарантійний ремонт техніки таких брендів: Dell, HP, Acer, Asus, Gateway, Lenovo, Packard Bell, eMashines. Щоб скористатися послугами команди досвідчених професіоналів, достатньо буде надати гарантійний талон.

  Сервісний центр по ремонту ноутбуків, телефонів і планшетів

  Ми не лише виконуємо гарантійний ремонт, але й надаємо цілий спектр інших послуг. Наші фахівці також займаються діагностикою та налаштуванням мобільної та комп'ютерної техніки.

  Ноутбук більше не вмикається після удару, падіння або потрапляння води всередину пристрою? Сенсор смартфона або планшета перестав реагувати на дотики або на екрані не з’являється зображення? Ці та інші поломки для нас не проблема. Ми виконуємо якісний ремонт ноутбуків та смартфонів будь-якого рівня складності.

  Якщо вас цікавить детальніша інформація про специфіку нашої роботи, а також вартість послуг сервісного центру у Львові, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, та отримайте відповіді на всі запитання. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання робіт, а постійним клієнтам пропонуємо гнучку систему знижок.

  Наші вакансії тут.

Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.