Блог

blog image

Заміна відеокарти в iMAC

iMac 2011 року випуску досі користується популярністю завдяки своїй потужності та продуманому функціоналу. Його ще однією перевагою є LCD-екран, визнаний одним із найкращих серед комп’ютерної техніки, який ідеально підійде для роботи графічним дизайнерам чи архітекторам.

blog image

Щось не те з айфоном. Чому він не вмикається?

Постійні внутрішні та зовнішні покращення не гарантують вічної роботи вашому iPhone, тому сьогодні спробуємо відповісти на одне з найпоширеніших запитань власників техніки Apple - чому айфон не вмикається і що з цим робити.

blog image

Сушити чи не сушити? Що робити, якщо телефон впав у воду?

Сьогодні смартфон став настільки невід’ємною частиною повсякденного життя, що супроводжує нас всюди, тож і ймовірність пошкодити його зросла.

blog image

Клавіатура ноутбука: симптоми несправностей та методи їх вирішення

Клавіатура у ноутбуках одна із найвразливіших частин, адже під час роботи туди потрапляє велика кількість пилу та сміття, які поступово виводять її з ладу.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.