Заміна відеокарти в iMAC

iMac 2011 року випуску досі користується популярністю завдяки своїй потужності та продуманому функціоналу. Його ще однією перевагою є LCD-екран, визнаний одним із найкращих серед комп’ютерної техніки, який ідеально підійде для роботи графічним дизайнерам чи архітекторам.

Проте iMac 2011 мають певну особливість: усі вони обладнані відеокартами Radeon HD 6970M з 1 ГБ або 2 ГБ пам’яті GDDR5, які з часом виходять з ладу. Відеоадаптер є значущою деталлю в роботі будь-якої комп’ютерної техніки, тож слід негайно звернутися в сервісний центр.

Основні ознаки несправності відеокарти Apple

Раніше Apple визначили, що відеокарти AMD Radeon HD 6970M, які використовують у 27-дюймових комп'ютерах iMac з чотирьохядерними процесорами Intel Core i5 або 3,4 ГГц чотирьохядерними процесорами Intel Core i7, можуть мати певні технічні несправності. Рано чи пізно вони можуть проявитись й перешкоджати роботі комп’ютера.

Як визначити самостійно, що ваш пристрій вийшов з ладу та потребує заміни відеокарти? Достатньо відшукати свій варіант серед найпоширеніших несправностей:

 • викривлене або періодично відсутнє зображення;
 • на екрані з’являються білі або сині вертикальні смуги;
 • пристрій працює, однак замість зображення лише чорний екран.
 • Проблеми при завантаженні ОС (спонтанні перезавантаження, зависання тощо).

У цих моделях iMac дискретна відеокарта реалізована у вигляді відеомодуля, тобто передбачена як її заміна (всього модуля), так і можливість її ремонту (заміни відеочіпа). Все ж, у випадку поломки цього пристрою,ми радимо виконувати ремонт відеокарти Apple, що буде значно надійнішим (нових відеомодулів у продажі немає, а заміна відеочіпа на новий повністю вирішить проблему).

Фахівці Ноутбук Центру мають досвід заміни відеочіпів та відеомодулів для різних моделей - iMac 2011 в тому числі, тож допоможуть швидко повернути робочий стан вашому комп’ютеру.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.