Сервісний центр ZTE у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Китайська корпорація ZTE є другим за величиною виробником мобільних телефонів у Китаї. Смартфони цього бренду швидко набирають популярності завдяки доступним цінам та відмінній функціональності.

Якісно та надійно відремонтувати техніку даного бренду пропонує сервісний центр ZTE, який працює на базі компанії «Ноутбук Центр».

Ремонт пристроїв ZTE

Майстри нашого сервісного центру мають великий досвід і високу кваліфікацію. Для ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини виробництва ZTE, що допомагає повністю відновити працездатність пристрою.

Якщо ваш гаджет вийшов з ладу в результаті залиття, падіння, удару чи притискання, або ви спостерігаєте інші несправності – зв’яжіться з нами за номерами телефонів, вказаними на сайті. Наш майстер уточнить наявність необхідних деталей і визначить можливі терміни ремонту.

Звертайтесь у «Ноутбук Центр» – ми здійснюємо ремонт швидко і надійно!

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.