Авторизований сервісний центр Dell у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Американська компанія Dell є одним з найкрупніших виробників різних моделей персональних комп’ютерів у світі. Вона випускає ноутбуки, нетбуки, планшети, стаціонарні комп’ютери, монітори та іншу електроніку. Серед українських користувачів комп’ютери цього бренду досить поширені, а тому потребують гарантійного обслуговування. Офіційний сервіс техніки Dell представляє компанія «Ноутбук Центр».

Сервісний центр Dell

Авторизований сервісний центр Dell працює на базі компанії «Ноутбук Центр». Ми надаємо послуги гарантійного ремонту техніки Делл (Dell), купленої на території України. Безкоштовний ремонт здійснюється лише у разі дотримання правил експлуатації ноутбуків цього виробника. Також вам слід пред’явити чек, що підтверджує купівлю і гарантійний талон. Якщо термін гарантії вже завершився – ми надамо вам знижку на ремонт ноутбука.

«Ноутбук Центр» чекає вас!

Якщо ви бажаєте відремонтувати техніку Dell, звертайтесь у сервісний центр, що представлений у «Ноутбук Центрі». У нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти. Ми швидко відремонтуємо ваш ноутбук за гарантією чи без неї!

Оберіть пристрій:

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.