Авторизований сервісний центр Asus у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Власники техніки бренду Asus можуть бути впевнені в тому, що у випадку пошкодження їх гаджетів ремонт буде виконано найкращим чином! Адже при необхідності ви можете звернутися в Авторизований сервісний центр Асус.

Компанія «Ноутбук Центр» є офіційним представником бренду Asus в Україні і надає гарантійний та післягарантійний ремонт для техніки цього бренду. Сервісний центр Асус здійснює ремонт техніки Asus, яка була придбана у будь-якому магазині на території України. Для надання послуги слід пред’явити документи, що підтверджують купівлю пристрою і гарантійне обслуговування, тобто чек та оригінальний гарантійний талон.

Ремонт протягом гарантійного терміну здійснюється безкоштовно у випадку дотримання правил експлуатації пристрою. Якщо ж термін гарантійного обслуговування вже закінчився, сервісний центр надає послуги післягарантійного обслуговування. «Ноутбук Центр» здійснює ремонт техніки будь-якої складності. У випадку, якщо пристрій не підлягає гарантійному ремонту, але термін гарантійного обслуговування ще не закінчився, «Ноутбук Центр» надає знижку на ремонт техніки бренду Asus.

Оберіть пристрій:

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.