Ремонт техніки Apple у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Гаджети фірми Apple надзвичайно популярні серед користувачів завдяки своїй незмінно високій якості та зручному інтерфейсу. Однак, навіть така високоякісна техніка може виходити з ладу внаслідок падіння, удару, залиття, чи інших неприємних випадків. Ремонт техніки Apple на високому рівні пропонує компанія «Ноутбук Центр».

Сервісний центр Apple

На базі компанії «Ноутбук Центр» у Львові діє сервісний центр Apple. У нас працюють досвідчені спеціалісти, які відремонтують такі види техніки:

 • iPhone;
 • MacBook;
 • MacBookAir;
 • MacBookPro;
 • iPad.

У сервісному центрі «Ноутбук Центр» ви зможете відремонтувати екран ноутбука чи планшета, замінити матрицю, відремонтувати або замінити блок живлення, відео- та звукову карту, роз’єми, тощо. Ми здійснюємо навіть складні види ремонту техніки Apple, за які не беруться майстри в інших сервісах. У випадку наявності необхідних деталей ми виконаємо ремонт максимально швидко.

Звертайтесь у «Ноутбук Центр»

Компанія «Ноутбук Центр» виконує високоякісний ремонт техніки Apple. Якщо ваші гаджети потребують ремонту – звертайтеся до нас, ми готові взятися за ремонт навіть у складних випадках.

Оберіть пристрій:

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.