АКЦІЯ: 20% знижки на ремонт вашого Смартфона. Умови: залиште заявку на ремонт через сайт та отримайте знижку.

Авторизований сервісний центр Meizu у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Продукція китайської компанії Meizu підкорила користувачів особливою зручністю, привабливим дизайном і демократичними цінами. Почавши з випуску плеєрів, що характеризувалися відмінним звучанням, компанія перейшла до виробництва смартфонів, які одразу сподобалися споживачам. На сьогоднішній день Meizu – один з найбільших виробників смартфонів у світі.

Гарантійний ремонт смартфонів цього бренду здійснює авторизований сервісний центр Meizu на базі компанії «Ноутбук Центр».

Ремонт смартфонів Meizu

Наш сервісний центр пропонує якісний гарантійний ремонт смартфонів Meizu, який буде наданий вам безкоштовно при умові дотримання усіх правил експлуатації гаджетів цього бренду. Щоб переконатись у тому, що правил експлуатації було дотримано, наш спеціаліст проведе діагностику пристрою. Діагностика також потрібна для виявлення усіх пошкоджень та несправностей.

Також для отримання послуги вам необхідно буде надати наступні документи:

 • гарантійний талон з діючим терміном;
 • чек про оплату з магазину (будь-який магазин на території України).

Якщо ваш смартфон потребує гарантійного ремонту – звертайтеся у «Ноутбук Центр»!

Оберіть пристрій:

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.

Відгуки наших клієнтів

Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.