Шановні клієнти, графік роботи на святковий період: 17.06.2019 - вихідний день.

Авторизований сервісний центр Motorola у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Мобільні телефони Motorola вже стали свого роду легендою. Адже саме ця компанія була одним з засновників сучасних систем мобільного зв’язку – найперший у світі портативний стільниковий телефон був створений саме компанією Motorola ще у 1983 році. У подальшому компанія розділилася на дві, і сьогодні підрозділ Motorola Mobility належить корпорації Lenovo. Однак, бренд продовжує використовуватися, і зараз смартфони Motorola не менш популярні, ніж раніше.

Гарантійний та післягарантійний ремонт смартфонів Motorola здійснює авторизований сервісний центр Motorola від компанії «Ноутбук Центр».

Гарантійний ремонт смартфонів Motorola

Для гарантійного ремонту вам слід надати гарантійний талон, у якому вказаний діючий термін гарантії, а також чек про оплату з магазину на території України. Безкоштовно відремонтувати смартфон Motorola в нашому центрі ви зможете, якщо користувалися гаджетом із дотриманням усіх правил експлуатації. Якщо ж пристрій не підлягає гарантійному обслуговуванню, ми можемо надати вам знижку на ремонт.

Звертайтесь у «Ноутбук Центр» – ми швидко відремонтуємо ваш смартфон!

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.

Відгуки наших клієнтів

Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.