Авторизований сервісний центр Lenovo у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Техніка китайського бренду Lenovo користується великою популярністю у споживачів. І це не дивно – адже вона характеризується високою якістю і, водночас, доволі доступними цінами. Це стало причиною широкого розповсюдження гаджетів цієї фірми в Україні. Однак, як усі делікатні електронні пристрої, вироби Lenovo можуть виходити з ладу. Сервісний центр Леново (Lenovo) прийде вам на допомогу, якщо ваша техніка потребує ремонту.

Сервісний центр Lenovo на базі компанії «Ноутбук Центр»

Авторизований сервісний центр Lenovo працює на базі компанії «Ноутбук Центр». Тут здійснюється гарантійний та післягарантійний ремонт техніки цього бренду. Якщо ви бажаєте відремонтувати ваш пристрій, важливо пам’ятати, що послуга гарантійного ремонту надається лише протягом гарантійного терміну та у випадку наявності чеку і гарантійного талона. Ще одною суттєвою вимогою є обов’язкове дотримання правил експлуатації пристроїв даного бренду. Якщо ці умови були виконані, наш Сервісний центр Леново безкоштовно відремонтує техніку цього бренду, який був придбаний у будь-якому магазині на території України. Після закінчення гарантійного терміну ми надаємо знижку на ремонт техніки.

Які послуги ми пропонуємо

Компанія Lenovo виробляє наступні види техніки: ноутбуки, нетбуки, планшети, смартфони та ін. Сервісний центр Lenovo ремонтує усі ці прилади. Зокрема, у нас ви можете:

 • провести діагностику приладу, щоб виявити характер пошкодження;
 • замінити або відремонтувати дисплей як у смартфоні, так і у ноутбуці;
 • замінити блок живлення;
 • провести заміну батареї ноутбука чи нетбука;
 • замінити відео- або звукову карту;
 • відновити гаджет, що вийшов з ладу після залиття та ін.

Ми пропонуємо швидкий та якісний ремонт техніки Lenovo.

Звертайтеся у «Ноутбук Центр»

Якщо ви шукаєте Сервісний центр Леново (Lenovo), найкращим вибором стане авторизований сервіс на базі компанії «Ноутбук Центр». У нас працюють досвідчені кваліфіковані майстри, які швидко повернуть вашу техніку у робочий стан. Для ремонту ми використовуємо лише оригінальні деталі бренду. Подати заявку на ремонт ви можете за номерами телефонів, вказаними на сайті. Звертайтесь до нас – і ваша техніка завжди буде на висоті!

Оберіть пристрій:

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.