Авторизований сервісний центр Prestigio у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Пристрої бренду Prestigio, які виробляє компанія компанії ASBIS Group, заснована у 1990 році в Білорусі, досить популярні у країнах Європи та Ближнього Сходу. Гаджети цього бренду характеризуються високою потужністю, функціональністю та зручністю. Однак, навіть найнадійніша техніка інколи потребує ремонту.

Гарантійний та післягарантійний ремонт техніки Prestigio пропонує авторизований сервісний центр Prestigio на базі компанії «Ноутбук Центр». Ми швидко повернемо працездатність вашому пристрою.

Гарантійний ремонт пристроїв Prestigio

Продукція бренду Prestigio в Україні представлена смартфонами, телефонами, планшетами, ноутбуками, відеореєстраторами, навігаторами, тощо. Отримати послугу гарантійного ремонту цієї техніки ви можете у сервісному центрі Prestigio у Львові. Ми здійснюємо гарантійний ремонт безкоштовно у випадку дотримання правил експлуатації бренду.

Для надання гарантійного ремонту вам необхідно представити наступні документи:

 • гарантійний талон з діючим терміном;
 • чек про оплату з будь-якого магазину в Україні.

Дотримання правил експлуатації підтверджується діагностикою пристрою. Якщо гарантійний термін вже закінчився, ми надаємо знижку на ремонт.

Звертайтесь у «Ноутбук Центр» – у нас працюють висококваліфіковані майстри!

Оберіть пристрій:

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.