Сервісний центр Pocketbook у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Сьогодні, коли для затишного читання з паперовою книгою в руках у людей залишається все менше часу, великого розповсюдження набувають електронні книги – пристрої для мобільного читання. Адже з таким гаджетом ви можете постійно носити з собою цілу бібліотеку! На відміну від планшетів чи смартфонів, електронні книги піклуються про здоров’я ваших очей – при читанні використовується лише відбите світло.

Компанія Pocketbook, що була заснована в 2007 році в Україні, а пізніше перемістилася у Швейцарію, є одним зі світових лідерів по виробництву електронних книг.

Якісний та швидкий ремонт продукції Pocketbook пропонує сервісний центр Pocketbook від компанії «Ноутбук Центр». Ми швидко повернемо працездатність вашій книзі!

Ремонт електронних книг Pocketbook

У нашому сервісному центрі працюють досвідчені висококваліфіковані спеціалісти. Якщо ваш пристрій вийшов з ладу внаслідок падіння, залиття, удару або з інших причин, майстер проведе діагностику і визначить причину несправності. Після цього спеціаліст швидко виконає ремонт із застосуванням оригінальних запчастин.

Звертайтесь у «Ноутбук Центр» – ми надаємо якісні ремонтні послуги!

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.