Корпус ноутбука сильно нагрівається

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ноутбук – зручний пристрій, який дозволяє власнику працювати практично будь-де: вдома та в офісі, в кафе, у парку, в аеропорту та у відрядженні. Сучасні моделі досить тонкі та легкі, що збільшує їхню мобільність та активне використання. Але інтенсивне використання призводить до нагрівання пристрою, що є цілком нормальним, якщо тільки температура не перевищує певну межу. Поки нагрівання не є надмірним, можна не задаватись питанням, чому гріється ноутбук.

Для коректної роботи пристрою та контролю температурного режиму в ноутбуках встановлюється система охолодження. Аби вона працювала ефективно, при користуванні пристрій слід ставити на рівну тверду поверхню, щоби повітря мало вільний доступ до вентиляційних отворів.

Якщо ви надаєте перевагу користуванню ноутбуком не за робочим столом, а сидячи на дивані чи у кріслі, коли пристрій стоїть у вас на колінах, для коректної роботи системи охолодження слід використовувати спеціальну підставку. Враховуйте, що дрібні волокна, пух і пил з тканини можуть всмоктуватися вентилятором всередину корпусу, і це буде призводити до перегріву. Використання підставки, особливо із додатковим вентилятором, дозволить ноутбуку служити вам довго та надійно.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.