Заміна дисплея в iPhone 5/5s у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Дисплей у iPhone 5 має доволі незвичну, у порівнянні з сучасними гаджетами, будову - він виконаний у вигляді нерозбірного модуля. Тачскрін, скло і матриця складають єдиний елемент, який потрібно повністю змінювати при перших ознаках пошкодження.

Тачскрін дозволяє взаємодіяти з пристроєм, тому одна з перших ознак пошкодження дисплея - часткова або повна відсутність реакції на дотик. Іноді це проявляється у вигляді самовільного розблокування чи запалювання екрана без вашої участі. При виході з ладу дисплея ви також можете помітити характерні смуги, неправильну передачу кольорів чи неповне зображення. І, наостанок, не варто забувати про найпопулярнішу проблему користувачів iPhone - появу тріщин на екрані через випадкове пошкодження. Такі несправності слід усувати якомога швидше, інакше дисплей зовсім перестане взаємодіяти.

Самостійно виправити ситуацію складно, й є великі ризики нашкодити ще більше. Складність полягає в тому, що спершу потрібно видалити залишки старого скла за допомогою спеціальних інструментів, а також пилу чи рідини - у випадку механічних ушкоджень. Після цього вже можна проводити заміну дисплейного модуля, під час якої недосвідчені майстри можуть пошкодити внутрішні елементи. Ноутбук Центр забезпечить вам якісну заміну дисплея в iPhone 5 - швидко, надійно і за приємними цінами!

Вартість послуги

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Заміна дисп. модуля
900 грн
до 2 роб. днів

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.