Заміна дисплея в iPhone 6/6 Plus у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Несправність дисплея - ще одна проблема, з якою стикаються власники айфонів. Процедура заміни цього елемента потребує особливої уваги, якщо мова йде про 6 модель. В iPhone 6 застосовано нерозбірний дисплейний модуль - тачскрін, скло і матрицю. Це дозволило зробити його значно тоншим та більш зручним, однак і змінювати при поломці потрібно весь модуль.

Найчастіше причиною некоректної роботи дисплею є механічні пошкодження - наприклад, падіння на тверду поверхню. Якщо з тріщинами на екрані все зрозуміло, то як визначити, у яких іще випадках дисплей iPhone 6 потребує заміни? Зверніть увагу на кілька поширених симптомів:

 • на екрані з'являються кольорові плями;
 • під час роботи можна помітити мерехтіння екрана;
 • дисплей неправильно передає кольори;
 • екран частково або повністю не працює.

Такі елементи, як акумулятор чи дисплей, потребують якісної та вчасної заміни. Щойно ви помітите несправності в роботі iPhone 6 - звертайтесь у Ноутбук Центр! Ми допоможемо відновити роботу вашому гаджету.

Вартість послуги

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Заміна дисп. модуля
1200/1600 грн
до 2 роб. днів

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.