Заміна батареї в iPhone X у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Батарея досі залишається одним із найбільш вразливих елементів iPhone X. Перепад температур, механічні ушкодження або системні неполадки - усе це може призвести до її поломки. Причин некоректної роботи батареї може бути багато, тож ми проводимо обов’язкову діагностику пристрою. Лише ретельна перевірка допоможе визначити поточний стан вашого айфона, ціну ремонтних робіт та терміни.

Як же визначити, що iPhone X потребує саме заміни батареї? Несправність цього елемента може проявлятися у вигляді декількох найпоширеніших симптомів:

 • смартфон швидко розряджається;
 • показник батареї не заповнюється на 100%;
 • айфон часто перезавантажується або вимикається.

Будь-яка нестабільна робота iPhone потребує консультації фахівців. Щойно ви помітите описані ознаки в роботі зі своїм пристроєм - радимо звернутися до фахівців.

Часто користувачі намагаються зекономити, здійснивши заміну батареї самостійно. З досвіду наших клієнтів, це призводить до ще більших поломок та дорожчої реанімації айфона Х. Співробітники Ноутбук Центру допоможуть визначити причину несправності та усунути її. Ми завжди працюємо з оригінальними запчастинами, а тому гарантуємо вдалий результат!

Вартість послуги

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Заміна акб
850 грн
до 2 роб. днів

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.