Заміна батареї в iPhone XS Max у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

У 2018-2019 на ринку з’явилися iPhone XS Max - одна з найпопулярніших моделей серед користувачів. Її суттєвою перевагою залишається ємність батареї З174 mAh, завдяки чому час користування довший на 90 хв, ніж у iPhone X.

Проте вона все ще залишається вразливою до зовнішніх ушкоджень - падіння чи потрапляння вологи. Крім того, активна експлуатація зменшує максимальну ємність акумулятора, яку легко перевірити в налаштуваннях. І першу, і другу проблему легко вирішує заміна батареї вашому iPhone XS Max.

Отож, як зрозуміти, що пристрій потребує заміни батареї:

 • рівень заряду не досягає 100%;
 • кришка або екран деформовані через здуття батареї;
 • айфон безпричинно вимикається;
 • пристрій не вмикається взагалі.

Ці симптоми не лише заважають ефективній роботі смартфона, а й сигналізують, що вам потрібно якнайшвидше звернутися до кваліфікованих майстрів. Лише ретельна діагностика і заміна батареї допоможуть реанімувати пристрій з найменшими втратами!

Щойно ви зауважили, що батарея в iPhone XS Max працює нестабільно - звертайтесь у Ноутбук Центр!

Вартість послуги

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Заміна акб
950 грн
до 2 роб. днів

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.