Заміна дисплея в iPhone XS Max у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

iPhone XS Max вирізняється серед інших моделей достатньо великим та зручним OLED-дисплеєм. Проте він теж може ламатися, тому радимо запам'ятати кілька характерних ознак того, що пристрій потребує заміни дисплея.

Найпоширенішою проблемою, з якою до нас звертаються клієнти, досі залишаються пошкодження екрана через удар або падіння. Як правило, після такого на склі з’являються тріщини, сенсор може не реагувати на дотики або дисплей не працюватиме взагалі.

Хоч і причиною більшості випадків некоректної роботи дисплея є механічні ушкодження, системні збої теж трапляються. Перед початком роботи ми проводимо діагностику, щоб оцінити стан пристрою і визначити подальші дії.

Раніше користувачі часто намагалися здійснити заміну самостійно, але зараз кожен знає - такий “ремонт” часто призводить до нових несправностей. Саме тому ми радимо звертатися до фахівців Ноутбук Центру, щойно ви побачите один з перелічених симптомів.

Вартість послуги

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Заміна дисп. модуля
10000 грн
до 2 роб. днів

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.