На ноутбук пролилась рідина – як врятувати пристрій?

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Потрапляння рідини всередину ноутбука трапляється доволі часто. Така неприємність може статися, коли користувач під час роботи п’є чай, каву чи інші напої – чашка може випадково перевернутися і її вміст потрапить на ноутбук. Особливо уважними слід бути власникам домашніх тварин – вони можуть легко перекинути ємність з напоєм на ваш пристрій.

Потрапляння будь-якої рідини в пристрій, навіть залиття звичайною водою може мати шкідливий вплив на пристрій – при її потраплянні всередину корпусу можуть вийти з ладу абсолютно будь-які частини техніки.

Тому найперше, що слід зробити – це негайно вимкнути пристрій. Також потрібно одразу ж вийняти акумулятор, але не всі сучасні моделі дозволяють це зробити. Тому, якщо батарею неможливо витягнути без розбору корпусу, просто відключіть ноутбук від мережі живлення.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.