Не вмикається ноутбук

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Сучасні ноутбуки – це зручні пристрої, з якими користувачі можуть не залежати від місця роботи, адже вони дозволяють працювати будь-де. Тим неприємнішою стає ситуація, коли власник планує ефективно попрацювати за межами офісу – наприклад, за містом або у відрядженні, а ноутбук не вмикається. В такому випадку робота стає неможливою, і користувачу доводиться шукати спеціалістів, які допоможуть відновити роботу його ноутбука.

Можливі декілька варіантів такої проблеми:

 • відсутня реакція пристрою на натискання кнопки включення;
 • індикатори світяться, однак зображення не виводиться;
 • ноутбук вмикається, проте операційна система при завантаженні зависає на логотипі.

У кожного з цих варіантів свої причини та шляхи вирішення. Тому, якщо перед вами постало питання, що робити, коли ноутбук не включається – пам’ятайте, що усі проблеми з пристроєм найкраще вирішувати з допомогою фахівців спеціалізованого сервісного центру. Намагаючись відремонтувати пристрій самостійно, ви можете суттєво ускладнити несправність. Тому, при виявлені будь-якої поломки віднесіть ноутбук в сервісний центр, де спеціалісти проведуть якісну діагностику і виявлять причини несправності.

Компанія «Ноутбук Центр» пропонує безкоштовну діагностику ноутбуків за умови подальшого ремонту.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.