Заміна екрану планшета - заміна скла (тачскріна) у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Останнім часом планшети нарівні з ноутбуками мають широкий попит серед користувачів. Такі пристрої компактні та багатофункціональні, вони ідеально підходять для перегляду відео, прослуховування музики, читання книг і навіть роботи. Багато власників цих ґаджетів звертаються до наших сервісних центрів у Львові з однією й тією самою проблемою - не працює екран планшета.

Причин такої поломки може бути дві: програмний збій і механічні пошкодження. В другому випадку заміна тачскріна буде єдиним ефективним рішенням, тому довірте усунення несправностей фахівцям нашого сервісного центру!

Скільки коштує поміняти екран планшета?

Якщо ви вирішили поміняти екран планшета, зверніть увагу, що ціна на цю послугу у Львові варіюється залежно від особливостей конкретного ґаджета. Дізнатися детальнішу інформацію щодо заміни сенсорного дисплея можна, зв'язавшись із нами за телефоном, вказаним на сайті. Не намагайтеся проводити діагностику та ремонт ґаджетів самостійно, навіть якщо поломка здається незначною. В більшості випадків таке втручання призводить до того, що пристрій остаточно виходить із ладу та не підлягає ремонту.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.

Ціни на ремонт планшетів

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Заміна тачскріну
від 600 грн
від 24 год
Заміна дисплейного модуля
від 800 грн
від 24 год
Прошивка
від 200 грн
від 24 год
Заміна камери
від 250 грн
від 24 год
Заміна роз'єму живлення
від 300 грн
від 24 год
Заміна акумуляторної батареї
від 400 грн
від 24 год
Заміна динаміків
від 300 грн
від 24 год
Заміна корпусу
від 550 грн
від 24 год
Заміна контролера заряду
від 550 грн
від 24 год
Чистка від залиття
від 400 грн
від 24 год

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.