Діагностика телефона у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Сьогодні смартфони стали невід’ємною частиною життя кожної людини. За допомогою одного компактного ґаджета тепер можна не лише залишатися на зв'язку, але й мати цілодобовий доступ до інтернету, важливих електронних файлів, календаря, органайзера, навігатора та розваг.

Однак від поломки пристрою ніхто не застрахований, тому перше, що потрібно зробити при виникненні поломки - провести її ретельну діагностику в спеціалізованому сервісному центрі. Діагностика пристрою - важлива процедура, яка дозволяє виявити причини несправності. Фахівці нашого сервісного центру якісно проведуть діагностику та проконсультують стосовно причин поломки. Ми пропонуємо безкоштовну діагностику смартфонів за умови, що ремонт проводитимуть наші спеціалісти.

Діагностика телефона

Більшість клієнтів звертаються до нас із проханням відремонтувати мобільні пристрої після того, як телефон впав з великої висоти або був залитий рідиною. Поломки, що виникли в результаті заводського браку, зустрічаються набагато рідше. Якщо ви пошкодили корпус або екран ґаджета, не чекайте поки він перестане працювати, а відразу вирушайте до сервісного центру. Розбирати пристрій самостійно не варто в жодному разі. Це може призвести до того, що згодом ремонт обійдеться набагато дорожче.

Діагностика пристрою здійснюється в кілька етапів:

 • Оцінка інженером зовнішнього стану пристрою;
 • Другим етапом є вивчення скарги та аналіз причин, які могли призвести до несправності;
 • Усунення несправності.

Замовити діагностику телефону у Львові можна в одному з наших сервісних центрів. Для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті. Ми пропонуємо безкоштовну діагностику смартфонів за умови, що ремонт проводитимуть наші фахівці.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.

Ціни на ремонт смартфонів

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Заміна тачскріну
від 600 грн
від 24 год
Заміна дисплейного модуля
від 800 грн
від 24 год
Прошивка
від 200 грн
від 24 год
Заміна акумуляторної батареї
від 300 грн
від 24 год
Заміна мікрофону
від 250 грн
від 24 год
Заміна динаміків
від 300 грн
від 24 год
Заміна кнопок (шлейфів) включення/гучності
від 300 грн
від 24 год
Заміна контролера заряду
від 550 грн
від 24 год
Заміна Wi-Fi модуля
від 500 грн
від 24 год
Чистка від залиття
від 400 грн
від 24 год

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.