Прошивка телефона у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Прошивка телефона - це процедура, в процесі якої здійснюється оновлення або заміна програмного забезпечення на мобільному пристрої. Кожен сучасний телефон і планшет працює на певній операційній системі, яка має свої специфічні особливості. Навіть регулярне автоматичне оновлення не зможе гарантувати, що з часом не знизиться продуктивність навіть найбільш дорогого та якісного пристрою. Аби уникнути таких ситуацій, рекомендуємо зробити перепрошивку вашого ґаджета. Щоби бути впевненими в позитивному результаті, зверніться до спеціалістів сервісного центру.

Як перепрошити андроїд або інший телефон

Професійна перепрошивка телефона гарантовано підвищить працездатність вашого смартфона. Від неї багато в чому залежить якість відтворення звуку, заряджання та швидкість, з якою пристрій знаходить мережу. Прошивка також впливає на стабільність роботи всіх функцій і додатків, встановлених на вашому ґаджеті. Головні ознаки, які можуть говорити про наявність проблем із програмним забезпеченням телефону: повільна робота пристрою, довге завантаження вже запущених програм, самовільне вимикання відкритих програм та ін.

На даний момент існує три найбільш поширених операційних системи:

 • Android;
 • IOS;
 • Windows Phone.

Одного лише знання про те, яка ОС встановлена на вашому телефоні, недостатньо. Необхідно також розбиратися в тонкощах прошивки конкретної моделі пристрою, на якому ви збираєтеся оновити програмне забезпечення. Заміна ОС - процес, який вимагає особливих навичок. Неправильно підібрана прошивка може призвести до того, що телефон остаточно вийде з ладу. Такий результат на вас чекає і при випадковому перериванні процесу оновлення ПЗ. Саме тому виконувати перепрошивку самостійно не рекомендується. Інформації, яку ви знайдете в інтернеті, буде недостатньо для якісного виконання роботи.

Скільки коштує перепрошити телефон

Щоб дізнатися точну вартість прошивки телефона, зв'яжіться з нашим сервісним центром за номером, вказаним на сайті. Ми детально відповімо на всі запитання, що стосуються термінів ремонту та цін на наші послуги.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.

Ціни на ремонт смартфонів

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Заміна тачскріну
від 600 грн
від 24 год
Заміна дисплейного модуля
від 800 грн
від 24 год
Прошивка
від 200 грн
від 24 год
Заміна акумуляторної батареї
від 300 грн
від 24 год
Заміна мікрофону
від 250 грн
від 24 год
Заміна динаміків
від 300 грн
від 24 год
Заміна кнопок (шлейфів) включення/гучності
від 300 грн
від 24 год
Заміна контролера заряду
від 550 грн
від 24 год
Заміна Wi-Fi модуля
від 500 грн
від 24 год
Чистка від залиття
від 400 грн
від 24 год

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.