Ремонт лазерних принтерів у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Лазерні принтери часто вибирають для користування вдома чи в офісі. Вони дозволяють зробити максимально велику кількість копій за короткий проміжок часу. Крім того, лазерні принтери гарантують чудову якість зображень й низьку собівартість друку - це вигідно вирізняє їх серед інших моделей. Однак технологія друку цих принтерів потребує особливої уваги фахівців ще на етапі діагностики.

Поломки принтерів часто проявляють себе візуально - через погіршення якості друку чи виникнення системних помилок. Отож, найпоширеніші симптоми, які сигналізують про проблему в принтері:

 • фарба нерівно лягає на папір під час друку;
 • на аркуші з’являються смуги, текст нечіткий;
 • папір застрягає в принтері;
 • принтер “не бачить” паперу або захоплює довільну кількість аркушів;
 • пристрій видає нетипові звуки;
 • принтер не вмикається взагалі.

Особливість дії лазерних принтерів полягає у нанесенні негативного статичного заряду на фотобарабан, через який проходить струмінь лазера й знімає заряд у тому, місці де повинен бути друк. Саме тому справність його елементів потребує особливої уваги.

Щойно ви помітите одну з описаних ситуацій, слід звернутися за кваліфікованою допомогою! Не намагайтесь розібрати принтер й самостійно полагодити його - саме це часто стає причиною нових несправностей. Лише вчасна діагностика та ремонт принтера допоможуть швидко реанімувати його, а також по-справжньому заощадити кошти на покупці нової техніки.

Наші фахівці починають ремонт принтера з обов’язкової перевірки в кілька етапів. Тестування механізмів пристрою під час розбору, візуальне визначення можливих дефектів, програмне тестування принтера, перевірка з’єднань - усе це допомагає оцінити поточний стан техніки. Терміни виконання, ціна ремонту лазерних принтерів будуть залежати від складності проблеми.

Звертайтесь у Ноутбук Центр - ми допоможемо відновити роботу будь-якого принтера!

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.