Заправка катриджів у Львові

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Смуги на аркуші, дефекти зображення, плями, пропущений текст - вам це знайомо? Такі симптоми свідчать про те, що принтер потребує обслуговування картриджа. Заправка і ремонт струменевих та лазерних картриджів у принтерах і БФП повинна здійснюватися з дотриманням вимог і технологічного процесу, а тому радимо відразу звернутися до фахівців.

Заправка картриджів у Ноутбук Центрі

Сьогодні кольорові принтери достатньо поширені для домашнього і побутового використання. Щоб якість друку була відмінною, потрібне кваліфіковане обслуговування техніки. Один із найважливіших пунктів - вчасна та професійна заправка картриджів тонером.

Процес заправки картриджів передбачає такі етапи:

 • діагностика-огляд; (огляд візуально, чи нема пошкоджених і відсутніх деталей, які видно без розбирання);
 • розбір картриджа для заправки;
 • очищення від залишків тонера, дефектування деталей, вузлів;
 • заповнення картриджа тонером, збірка;
 • перевірка всіх елементів візуально та тестування на наших тестових пристроях;

Довіривши заправку картриджів спеціалістам Ноутбук Центру, ви отримуєте повну звітність про стан картриджа й можете оперувати отриманою інформацією (можливо, він потребує ремонту або потрібен сам принтер для вирішення проблеми на 100%), згідно з вашими потребами.

Користувачі часто намагаються зробити це самостійно, чим ще більше шкодять техніці - і ми пояснимо чому. Кожен картридж (як для лазерного, так і для струменевого принтера) має складну будову. Під час розбору можна пошкодити внутрішні елементи, які надалі впливатимуть на якість друку, і кількість вашої, так званої, «економії». Найчастіша проблема – це якраз неправильна зворотна збірка після заправки картриджа.

Важливим і, мабуть, ключовим є питання якості тонера та його відповідність - для кожної моделі картриджа виробник створює рецепт його індивідуального складу. Крім того, тривала робота з рідиною, вдихання її і тонера для заправки шкідлива для людського організму. Ми постійно вдосконалюємо технологію обслуговування картриджів, щоб процес був максимально безпечним і надійним водночас

Серед користувачів існує міф, що заправка картриджів може зламати сам принтер або просто негативно вплинути на якість друку. Запевняємо: це можливо лише через використання неякісного тонера, деталей або некваліфіковане втручання в роботу механізму (чи його заміну в домашніх умовах). Наші працівники мають досвід роботи з принтерами різних марок та технологій, тож гарантуємо відмінний результат.

Якщо настав час заправляти чи обслуговувати картриджі, а також пристрої для друку - звертайтесь у Ноутбук Центр!

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.
Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.