Ремонт південного моста у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

До нашого сервісного центру з ремонту ноутбуків звертаються клієнти з різноманітними проблемами. Досить часто до нас звертаються з наступними скаргами на роботу ноутбука:

 • Ноутбук не вмикається
 • Не вантажиться операційна система, не визначається HDD (жорсткий диск) чи ODD (оптичний привід) в BIOS
 • Не працює USB порт
 • Некоректно працює енергозбережння (ноутбук самовільно переходить в режим очікування або сплячий режим, переходить в сплячий режим замість режиму очікування, або навпаки
Вищеперераховані ознаки можуть вказувати на вихід з ладу дуже важливого компоненту ноутбука - чіпа південного моста.

Що таке південний міст?

Південний міст (Southbridge) - це функціональний контролер, відомий як контролер вводу-виводу або ICH (In/Out Controller Hub). Він відповідає за наступні операції: обробка взаємодії між інтерфейсами IDE, SATA, USB, LAN, Embeded Audio і північним мостом системи. Північний міст, в свою чергу, напряму зв'язаний з процесором та рештою важливих компонентів - оперативною пам’яттю та відеопідсистемою. Південний міст з’єднується з процесором через північний міст. В більш сучасних ноутбуках південний міст входить до складу PCH(Platform Controller Hub) або FCH(Functional Controller Hub) .

Варто зазначити, що до непрямих ознак даної несправності належать наступні симптоми:
 • Не працює клавіатура ноутбука (неправильно реагують кнопки, не відповідають на нажаття)
 • Не працює Touchpad ноутбука
 • Проблеми зі звуком (пропадає звук при правильно встановлених драйверах і включених колонках)
 • Не працює мережева карта (відсутнє мережеве з’єднання)

Давайте розглянемо можливі причини виходу з ладу чіпа південного моста. В основному, південний міст виходить з ладу при несправній системі живлення, внаслідок потрапляння рідини в ноутбук. Крім того, це стається при неакуратному використанні USB портів, а саме, коли користувач докладає надмірні зусилля при підключенні флешки, мишки, при різкому ривку пристроїв з порту, і при небезпечному вилученні флешки. Іноді, на флешці або інших USB пристроях може накопичуватися статична електрика, розряд якої передається через USB порт на південний міст, що спричинює його вихід з ладу. В деяких ноутбуках південний міст може перестати працювати при підключенні великої кількості енергоспоживаючих пристроїв в USB порти. Під час грози, часто відбувається потрапляння надмірної напруги на схему мережевого адаптера, через яку вона може потрапити на південний міст, що, в свою чергу, призведе до його несправності.

Отже, якщо Ви помітили в своєму ноутбуці вищезазначені симптоми, наполягаємо на Вашому зверненні сервісний центр для діагностики Вашого комп'ютера. Це дозволить провести ремонт своєчасно та з найменшими затратами для Вас.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.

Ціни на ремонт ноутбуків

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Ремонт роз'єму живлення
від 500 грн
від 24 год
Ремонт материнської плати
від 500 грн
від 24 год
Чистка системи охолодження
від 500 грн
від 24 год
Ремонт ноутбука після залиття
від 500 грн
від 24 год
Заміна корпуса ноутбука
від 700 грн
від 24 год
Заміна матриці
від 3000 грн
від 24 год
Заміна акумуляторної батареї
від 1200 грн
від 24 год
Заміна шлейфа матриці
від 800 грн
від 24 год
Заміна клавіатури
від 750 грн
від 24 год
Ремонт блоку живлення ноутбука
від 300 грн
від 24 год

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.