Заміна тачпаду в ноутбуці у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Тачпад можна сміливо назвати однією з найбільш часто використовуваних деталей ноутбука. Навіть якщо ви більше звикли користуватися мишкою, слід пам'ятати, що це можливо далеко не завжди. Наприклад, в дорозі набагато простіше скористатися тачпадом, ніж шукати рівну поверхню для зручного маневрування мишею (йдеться як про дротові, так і про бездротові аксесуари). Більше того, дехто настільки звик до сенсорного управління ноутбуком, що навіть не купує мишку. Однак що робити, якщо тачпад перестав працювати? Ми знаємо відповідь на це питання!

Заміна тачпаду на ноутбуці

У рідкісних випадках ця деталь підлягає ремонту, але частіше за все потрібно просто замінити несправний тачпад на новий. При заміні тачпаду важливу роль відіграють модель вашого ноутбука, а також технічні характеристики та розміри тачпада. Оскільки розміри панелей у різних пристроях можуть відрізнятися, завдання по вибору цієї деталі істотно ускладнюється. Самостійно замінити тачпад в домашніх умовах не вийде - усунути несправність допоможе лише сервісний центр.

Заміна тачпаду на ноутбуці: ціна

Термін ремонту та вартість роботи спеціалістів буде залежати від вартості сенсорної панелі, наявності необхідної деталі на складі та інших критеріїв. Якщо вас цікавить послуга по заміні тачпада в сервісному центрі Львова, зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.

Ціни на ремонт ноутбуків

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Ремонт роз'єму живлення
від 500 грн
від 24 год
Ремонт материнської плати
від 500 грн
від 24 год
Чистка системи охолодження
від 500 грн
від 24 год
Ремонт ноутбука після залиття
від 500 грн
від 24 год
Заміна корпуса ноутбука
від 700 грн
від 24 год
Заміна матриці
від 3000 грн
від 24 год
Заміна акумуляторної батареї
від 1200 грн
від 24 год
Заміна шлейфа матриці
від 800 грн
від 24 год
Заміна клавіатури
від 750 грн
від 24 год
Ремонт блоку живлення ноутбука
від 300 грн
від 24 год

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.