Встановлення windows на ноутбуці у Львові

Гарантійний та постгарантійний ремонт

Замовити консультацію

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Безкоштовна діагностика за умови проведення ремонту Дотримуємось технологічних процесів Надаємо найбільшу гарантію Зручне розташування

Якщо ви помітили, що ПК почав працювати повільніше або деякі програми стали часто зависати, швидше за все потрібно перевстановити операційну систему. Це допоможе усунути всі неполадки в роботі комп'ютера та поверне йому колишню працездатність. Також послуга із встановлення віндовс буде актуальною для тих, хто щойно придбав новий ноутбук без встановленої ОС.

Часто при самостійно перевстановленні операційної системи можуть виникнути проблеми в роботі ноутбука. Саме тому ми пропонуємо допомогу спеціалістів нашого сервісного центру! Якщо вас цікавить, скільки коштує перевстановка windowsу Львові, зв'яжіться з нами за вказаним номером телефону.

Установка Windows

Існує два основні варіанти установки операційної системи: на новий пристрій і поверх старої версії. Як у першому, так і в другому випадку часто виникають труднощі в тих, хто хоче встановити ОС за допомогою флешки або диску, оскільки не всі ноутбуки/нетбуки обладнані дисководами. Windows на ваш пристрій встановлюється згідно ліцензії в нашому сервісному центрі. Зверніть увагу, що перед установкою віндовс поверх старої версії бажано виконати наступні дії:

 • Нзберегти важливі файли та документи на флешку, інший пристрій або до хмарного сховища;
 • зберегти паролі, логіни та закладки з браузерів.

Після перевстановлення віндовс жорсткий диск може бути розбитий на розділи. На одному з них буде зберігатися сама операційна система, а інші при цьому використовуватимуться для зберігання мультимедійних файлів та електронних документів.

Перевстановлення Windows: ціна

Вартість таких послуг буде залежати від того, які саме роботи з програмним забезпеченням необхідно буде виконати нашим спеціалістам. Окрім інсталяції операційної системи, також може знадобитися:

 • Налаштування WiFi з'єднання;
 • установка драйверів;
 • налаштування підключення до мережі інтернет.

Щоб точно відповісти, скільки коштує поміняти віндовс, нам необхідно дізнатися всі ваші вимоги, що стосуються установки або перевстановлення операційної системи.

image

Чому обрати нас?

 • icon Безкоштовна діагностика*
  * При умові здійснення ремонту в Ноутбук Центрі, ми проводимо діагностику пристрою абсолютно безкоштовно.
 • icon Авторизований сервісний центр
  Ноутбук Центр - авторизований сервісний центр більшості популярних брендів. Саме у нас Ви можете здійснити ремонт Вашого пристрою по гарантії виробника.
 • icon Дотримуємось технологічних процесів
  Ми прагнемо, щоб після ремонту Ваш пристрій працював справно якомога довше. Саме тому ремонт виконується відповідно до технологічних вимог.
 • icon Надаємо найбільшу гарантію
  На кожен виконаний ремонт ми надаємо гарантію до 6 місяців. Але ми настільки впевнені в якості наших послуг, що пропонуємо Вам можливість збільшити цю гарантію в кілька разів.
 • icon Для нас важлива репутація
  Найкращий доказ нашого професіоналізму - це рекомендації постійних клієнтів.
 • icon Зручне розташування
  До Ноутбук Центру можна зручно та швидко дістатися з будь-якої частини міста.
 • icon Терміновий ремонт
  Ми розуміємо наскільки важливо Вам усунути поломку пристрою якомога швидше, тому ми пропонуємо послугу термінового ремонту.
 • icon Найбільший штат кваліфікованих спеціалістів
  В компанії працюють інженери з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією, про що свідчить стабільне підтвердження авторизованого обслуговування значної частини виробників, а також збільшення переліку брендів, які нам довіряють гарантійне обслуговування своїх товарів.

Ціни на ремонт ноутбуків

Послуги
Вартість ремонту
Термін виконання *
Ремонт роз'єму живлення
від 500 грн
від 24 год
Ремонт материнської плати
від 500 грн
від 24 год
Чистка системи охолодження
від 500 грн
від 24 год
Ремонт ноутбука після залиття
від 500 грн
від 24 год
Заміна корпуса ноутбука
від 700 грн
від 24 год
Заміна матриці
від 3000 грн
від 24 год
Заміна акумуляторної батареї
від 1200 грн
від 24 год
Заміна шлейфа матриці
від 800 грн
від 24 год
Заміна клавіатури
від 750 грн
від 24 год
Ремонт блоку живлення ноутбука
від 300 грн
від 24 год

* Терміновий ремонт - вартість від 500 грн термін виконання від 2-х годин

Відгуки наших клієнтів
Прокласти маршрут

Замовити професійну консультацію по ремонту у Львові

* Ми не передаємо інформацію третім особам

Ми використовуємо файли cookie, розроблені нашими спеціалістами та третіми особами, для аналізу подій на нашому веб-сайті, що дозволяє нам покращити взаємодію з користувачами та обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови його використання.